Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

2021 yılının ilk gününde yayına başlayan ve ülkemizde "Yerli Netflix" olarak tanımlanan Exxen hakkında birçok detay var. Bunlardan en önemlisi, Exxen üyeliğinin nasıl iptal edileceği yani hesap kapatmadır.

Abonelik ücretini çok fazla bulmaktan yetersiz içerik bulmaya kadar herhangi bir nedenle üyeliğini iptal etmek isteyen okuyucularımız için bir rehber hazırladık.
Exxen nasıl izlenir? Exxen TV'ye nasıl indirilir? Exxen üyeliğinin iptali / Exxen hesabının kapatılması
Exxen platformundan memnun kalmazsanız veya üyeliğinizi iptal etmek isterseniz Netflix ve benzeri platformlarda olduğu gibi birkaç tıklama ile işlemi tamamlamanız mümkündür.

1 – Önce www.exxen.com/en adresini açın. Oturum açın.

2- Sağ üstte isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunduğu kısma tıklayın ve Profilim bölümüne geçin.

3 – Kişisel bilgilerinizin bulunduğu bu ekranın sağ alt kısmındaki "Profilimi Sil" bağlantısına tıklıyoruz.

4 – Hesap silme talebinizi onaylamak için şifrenizi girdikten sonra, “Profilinizi sildiğinizde, profilin tüm listeleri ve takip geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinizden emin misiniz? Bir uyarı göreceksiniz.

5 – Evet'e tıkladıktan sonra Exxen üyeliğinizi iptal edebileceksiniz.

"Profiliniz silindi" uyarısı, hesap silme işleminin başarıyla tamamlandığı anlamına gelir. Tekrar giriş yapmayı denerseniz, hesabınıza giriş yapamazsınız. Böylelikle Exxen aboneliğiniz de durdurulacaktır.
Exxen'i canlı sohbet ile iptal etme
Hesabınızı silmeye çalışırken başarısız olduysanız veya silindiğinden emin değilseniz ikinci bir yol olarak bu bağlantı üzerinden Exxen canlı destek servisine bağlanarak hesap silme talebinde bulunabilirsiniz. İptal sürecini tamamladınız mı? Platformla ilgili görüşlerinizi ve iptal nedeninizi yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Activision Blizzard Call of Duty modelini genişletiyor

Call of Duty serisinin yapımcısı Activision Blizzard, serinin başarısını bir modele dönüştürmek ve diğer oyunlara da uygulamak istiyor. Böylece şirket, gelirini kalıcı kılmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir