Yemeksepeti Patladı: Siteye Uzun Süre Erişim Sağlanamadı

Ülkemizin en büyük online yemek sipariş platformu olan yemeksepeti.com'a erişemezsiniz. Birçok kişi bu sorundan şikayet ederken, site daha yeni gelişmeye başlıyor.

Uzun yıllardır ülkemizin online yemek siparişi verebildiği tek platform olan ve son yıllara kadar ciddi bir rekabetle karşılaşmayan Yemeksepeti.com için işler son zamanlarda arzu edildiği gibi gitmedi. Platform 28 Şubat 2021'de bir kez daha çöktü. İnternet tarayıcısı üzerinden yemek siparişi vermek için çok sayıda kişinin kullandığı platforma erişmeye çalışanlar bir hata sayfasıyla karşılaşıyor. Bazı kullanıcılar, uygulamanın mobil üzerinden açılmasında sorun yaşadıklarını belirtmişlerdir. İnternet tarayıcısından siteyi ziyaret etmek isteyenler bir hata mesajı ile karşılaşırlar. Son birkaç gündür bu tür sorunları sık sık yaşayan platform, sosyal medyadan da tepki alıyor. Birçok kişi platformun rakiplerine yönelik olduğunu söylüyor. Yani platform, insanların evlerinde yaşadığı bu dönemde önemli bir rekabet avantajını kaybetme riskiyle karşı karşıyadır.

Bunlara da Göz Atın

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

Exxen'e abone olan ancak artık kullanmak istemeyenlerin çoğu ne yapacaklarını bilmiyor. İşte tüm detayları ile Exxen üyelik iptali / Exxen hesap kapatma işlemi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir