İnceleme puanlarına göre 2020’nin en iyi Steam oyunları

2019'un merakla beklenen oyunları artık tamamen yayınlandı. Oyun dünyası için heyecan verici bir yılı geride bırakırken Steam, inceleme puanlarına göre bu yıl yayınlanan en iyi 150 oyunu sıraladı. Hades listenin başındaydı.

Steam'in 2020'nin en iyilerine baktığımızda, genellikle ilk sırada bağımsız oyunların olduğunu görüyoruz. Factorio ve Phasmophobia oyunları Hades'ten sonra ikinci ve üçüncü sırada yer alıyor. AAA oyunu olarak tanımlayabileceğimiz ilk oyun beşinci sırada yer alan Half Life Alyx'tir.

Elbette bu liste en yüksek inceleme ortalamalarına sahip oyunları gösterir. Ayrıca en çok incelenen oyunların listesine de göz atabilirsiniz. Bir anlamda yılın en popüler oyunlarının bu listede gösterildiğini söyleyebiliriz. Cyberpunk 2077, en çok incelenen oyunlar arasında ilk sırada yer alıyor. Mount and Blade II Bannerlord oyunu da ilk 5'e dahil edildi.

Steam 2020'nin en iyi 150 oyunu

Steam 2020'nin en çok değerlendirilen 150 oyunu

Bunlara da Göz Atın

Uyuşturucu kaçakçılığı oyunu Cartel Tycoon’un çıkış tarihi açıklandı

Uyuşturucu kaçakçılığı simülasyonu Cartel Tycoon'un ne zaman ve hangi platformlarda başlatılacağı belli oldu. Oyun 1980'lerde Latin Amerika'da geçiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir