iPhone 12 modelleri için yeni sızıntı!

İPhone 12'nin piyasaya sürülmesine birkaç gün kaldı, ancak Apple kullanıcıları heyecanlarını yitirmiş olsalar da yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni bilgilere göre Apple'ın yeni iPhone modelleriyle dijital zoom modasına uyacağı görülüyor.
İPhone 12 için pil ömrü ve dijital yakınlaştırma iyileştirmesi
Önemli Apple sızıntıları yaptığı ve sık sık sızdırdığı bilinen Max Weinbach, Twitter'da yaptığı sel ile takipçilerini iPhone'a çevirdi. 12 model için yeni bilgiler sağlandı. Buna göre Apple'ın iPhone 12 modellerinde kamera için özel bir yazılım geliştirdiği ve dijital yakınlaştırma performansını iyileştirdiği tahmin ediliyor. Yine iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max, optik yakınlaştırma için benzer bir iyileştirme yapıldığı iddiaları arasında yer alıyor.
Asas
Ayrıca iPhone 12 modelleri için bir çeşit makro kamera özelliği ile karşılaşabiliriz. İPhone Pro modellerinde kullanılması planlanan bu özelliğin ultra geniş bir kamera ile ortaya çıkması bekleniyor. Ayrıca ultra geniş lensin, düşük ışık performansını iyileştirmek için yüzde 35'e varan daha geniş bir diyafram açıklığına sahip olacağı tahmin ediliyor. Weinbach'ın Apple'ın iPhone 12 Pro ve Pro Max modelleri için pil ömrünü yaklaşık 1 saat artırdığı iddiaları arasında yer alıyor. Bekliyorum. Özellikle iPhone 12 Mini'nin daha küçük bir çentikle gelmesi bekleniyor. Apple'ın bu küçük çentikte TrueDepth kamera ile doğru çalışması için bu algoritmayı kullanacağı düşünülüyor. Apple'ın yaklaşan iPhone 12 lansmanı ile beklentileri karşılayacağını düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bunlara da Göz Atın

Samsung, Canavar Gibi Bataryası Olan Yeni Telefonu Galaxy F62’yi Duyurdu

Samsung, Galaxy F62 adlı yeni telefonunu duyurdu. Galaxy Note 10 işlemcisinden güç alan cihaz, RAM'i, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir