Amazon Prime, Türkiye’de kullanıcılara neler sunuyor?

Amazon, geçen hafta Amazon Prime hizmetinin Türkiye'ye getirdiği bir hamleyle şaşırttı. Peki bu hizmetin içeriği nedir? Amazon.com.t Türkiye Ülke Müdürü Richard Mariott, konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Türkiye lansmanından birkaç hafta önce Amazon Prime gerçekleştirdi. Amazon Prime nedir? Türkiye'de tam olarak ne oldu?

19 ülkede 150 milyon aboneye ulaşan üyelik hizmeti Amazon Prime, Amazon'un alışveriş hizmetleri ile eğlence hizmetlerini tek çatı altında bir araya getiriyor. Amazon Prime, ücretsiz ve hızlı sevkiyat, film ve dizilerin yanı sıra Amazon Orijinal içeriği, oyunlar ve oyun içi içeriği içeren Prime Video ve Twitch.tv kanal aboneliği sunan Prime Gaming içeriği sunar.

Prime üyeler, üyelikleri dahilinde ülke genelinde ücretsiz ve hızlı gönderim hizmetlerimizden faydalanabilirler. Ücretsiz ve hızlı kargo seçeneklerimiz arasında; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Manisa, Bolu ve diğer 10 ilde ertesi gün teslimat, Adana, Mersin, Gaziantep, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır ve diğer 15 ilde iki günlük teslimat ve ülke teslimat hizmetlerinin geri kalanı için standarttır.

Prime Video:Prime Video, tüm Prime üyelerine Tom Clancy'den Jack Ryan, Good Omens, Modern Love ve The Marvelous Mrs.'i sunar.Maisel dahil Amazon Original TV dizilerine ek olarak All or Nothing:Manchester City, Steven Gerrard'ın Make Us Dream gibi spor belgeselleri ve El Corazón de Sergio Ramos ve The Upside ve The Aeronauts gibi Amazon Originals dahil çok sayıda film ve dizi. Altyazı seçeneği ile erişim sağlar.

Prime Gaming:Prime Gaming ve League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar havuzda.

Amazon Prime üyelik ücreti ne kadar olacak?

Amazon Prime üyelik ücreti aylık 7,90 TL'dir.

Prime Day nedir? Bu yıl ne zaman olacak ve bize Prime Day'in çıkış hikayesinden bahseder misiniz?

Prime Day, Prime üyeleri için özel bir etkinliktir. Türkiye de ilk kez 14 ve 13 Ekim tarihlerinde ilk günlerde düzenlenecek olan bu yıl üyelerimize 2 gün boyunca özel indirimlerle tüm öncelikli fırsatlara erişim sağlıyoruz. Amazon'un 20. yıl dönümünü kutlamak için 2015 yılında ilk kez düzenlenen Prime Day, bu yıl 20 ülkede gerçekleştirilecek. Bu ülkeler arasında ABD, İngiltere, BAE, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Lüksemburg, Japonya, İtalya, Almanya, Fransa, Çin, Kanada, Belçika, Avusturya, Avustralya; Bu yıl Türkiye'de ilk kez Brezilya ve Prime üyeleri de İlk Günü yaşayabilecek.

Bunlara da Göz Atın

Kovid-19 ile ilgili bilgilendirici videolar işaret diliyle hazırlandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2020 yılında bilgi ve iletişim teknolojilerine kolay erişim konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.