realme Watch S tanıtım tarihi açıklandı

Geçtiğimiz günlerde realme 7 ve 7 Pro modellerini tanıtan firma, yeni akıllı saatinin tanıtımına hazırlanıyor. Realme Watch S tanıtım tarihi realme Pakistan Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.
Lansman döneminde realme 7 Pro için yeni fiyat!
Realme Watch S tanıtım tarihi belli oldu
Realme Watch S modelinin bazı özellikleri geçtiğimiz aylarda sızdırılmıştı. FCC (ABD Federal İletişim Bürosu) tarafından yayınlanan özellikler kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı.

SpO2 sensörü sayesinde kalp ritmini ölçme ve kandaki oksijen miktarını ölçme gibi özelliklere sahip olan modelde 2 adet fiziksel buton bulunuyor. IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza dayanıklı realme Watch S modeli 1.3 inç boyutunda bir AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak.

390 mAh batarya kapasitesi sayesinde ortalama 15 gün dayanabilen model, rakiplerinden daha hafif olacak. Ayrıca 16 farklı spor için ölçü alabilen modelin 4 farklı kayış seçeneği de bulunuyor.

Realme Pakistan Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre yeni model 2 Kasım'da tanıtılacak. Watch S Pro modelinin ne zaman tanıtılacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca Watch S modeli ile birlikte başka aksesuarların da tanıtılıp tanıtılmayacağı henüz açıklanmadı.

https://twitter.com/pakistan_realme/status/1319534020523417602

Bunlara da Göz Atın

Dünyada ilk! Kovid 19’u bitirecek yerli aşı Aralık’ta…

Sadece aşı üzerinde çalışan ASC parçacıkları Dünyada Türkiye'de üretilecek Prof. Dr. Özören'den müjde: “Hayvanlar üzerinde başarılı oldu. Faz çalışması Mayıs ayında başlıyor. Kovid-19 ile mücadelede çığır açacak. "

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.