Avatar 2’nin Su Altı Çalışmalarından İlginç Bir Fotoğraf Paylaşıldı

Avatar 2'nin yapımcısı Jon Landau, filmde su altı yaratığına hayat verecek olan Kate Winslet'in ilginç bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta Winslet su altı çekimleri için hazırlık aşamasında görünüyor.

Sinema tarihinin en unutulmaz filmleri arasında yer alan ve Avengers:Endgame rekoru kırana kadar tarihin en çok hasılat yapan filmi olan Avatar'ın devamı olan Avatar 2 için çalışmalar devam ediyor.

Avatar 2, koronavirüs pandemisinin etkisiyle gecikme yaşadı. Bu nedenle, Avatar 2'nin Avengers:Endgame'i geçip tarihin en yüksek hasılat yapan filmi haline gelip gelmeyeceğini görmek için 2022'ye kadar beklememiz gerekiyor.

Avatar 2'nin yapımcısı Jon Landau, Avatar 2'yi Instagram üzerinden yaptı. çalışmasının yeni bir fotoğrafını paylaştı. Söz konusu fotoğrafta ünlü Hollywood yıldızı Kate Winslet'i su altında görüyoruz. Kate Winslet, James Cameron'ın da yönetmen koltuğunda olacağı Avatar 2'de bir su altı 'yaratığı' olarak yer alacak. Söz konusu fotoğraf, Winslet'in filmi filme almaktan ziyade bir dublörle çekim yapmaya yönelik hazırlık çalışmasını gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir