Tinder’da ‘Yüz Yüze’ video görüşmesi yapmak artık mümkün

Tinder, dünyanın her yerinden olumlu geri bildirimler aldıktan sonra, bu yılın başlarında bazı ülkelerde ve bazı ABD eyaletlerinde test ettiği bir özelliği piyasaya sürdü. Uygulama, kullanıcılarının artık harici bir video görüşme servisine gitmelerine gerek olmadığını duyurdu, 'Yüz Yüze' sohbet özelliği dünya çapında uygulamaya entegre edildi.

Yüz Yüze özelliğini etkinleştiren kullanıcılar% 50 -% 50 oranında ekranda olacaktır.

Koronavirüs salgınının ilk günlerinde. Tinder, test etmeye başladığı Yüz Yüze görüntülü sohbetlerle önemli olumlu geri dönüşler aldığını duyurdu. Salgın nedeniyle insanların evde kaldıkları dönemlerde test aşamasındaki özelliğin aktif olarak kullanıldığı belirtildi. Yeni Yüz Yüze özelliği, iki üyenin toplantıdan önce birbirini gerçekten görmesine ve konuşmasına olanak tanıyacak ve böylece ilk toplantıda karşılaşılabilecek bazı güvenlik açıklarından kaçınılmış hale getirildi.

Tinder Trust and Safety ekibi başkanı Rory Kozoll:Üyelerimizden olumlu geri bildirimler aldıktan sonra küresel topluluğumuzun kullanımına sunulduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, Fotoğraf Doğrulama, Güvenlik Merkezi ve agresif mesaj algılama teknolojimiz gibi arkadaşlık yolculukları boyunca üyelerin güvenliğine odaklanan büyüyen özellikler listemize ekler. "Dedi.

Çoğu Yüz Yüze görüntülü sohbet uygulaması gibi, Tinder'in yeni özelliği de kullanıcıların güvenlik ve gizlilik hakkında düşünmesini sağlıyor.

Yüz yüze, platformda isteğe bağlı bir özellik olarak sunuluyor. suistimal ve taciz. Bu nedenle, kullanıcılar bu özelliği açıkça kullanmayı seçmeli ve o zaman bile yalnızca eşleştikleri kişilerle görüntülü sohbet yapabilirler.Ayrıca, Yüz Yüze özelliğini kullanmak için her iki tarafın da onay.

Her iki taraf da onay verdikten sonra, kullanıcılar Tinder'in yeni özelliğinin kurallarını kabul eder. Tinder'in kuralları çıplaklık veya cinsel içeriği içerir; taciz, nefret söylemi, şiddet içermeyen veya diğer yasa dışı faaliyetler gibi öğeleri içerir.

Video görüşmeler herhangi bir zamanda tek taraflı olarak sonlandırılabilir.Video görüşmesi bittikten sonra, uygulama kullanıcılara aramanın nasıl gittiğini soracaktır. Kullanıcılar, görüşme sırasında olumsuz bir davranış olması durumunda videonun sonunda olumsuz davranış bildirebilecekler.

Tinder Yüz Yüze uygulama dünya çapında aktif olarak sunulmaktadır, ancak tüm kullanıcılara ulaşmak biraz zaman alabilir.

Bunlara da Göz Atın

Android uygulamaları Windows 10 platformuna geliyor (Yeniden)

Microsoft, Android uygulamalarının Windows 10 platformunda çalışmasını isteyen yeni bir proje başlattı. Bakalım Project Latte hedefine ulaşabilir mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir