Sevilen WhatsApp özelliği Discord için geliyor

Discord, özellikle yayıncılar veya oyuncular tarafından kullanılan bir iletişim ağıdır. Normalde klasik güncellemelerin dışında büyük yenilikler içermeyen Discord, bizi yeni bir hamle ile karşılıyor. WhatsApp'ın popüler özelliği geliyor. Discord'un yeni özelliği, kullanıcılara farklı bir ifade yolu sunuyor.
Mobil tarafın lider markası belli oldu
Discord'un yeni özelliği ücretli olarak sunulacak
Discord üzerinden kısa mesaj gönderirken çıkartma gücü kullanılamaz ancak yeni çıkartma özelliği sayesinde bu önlenir. Şu anda Kanada'da mevcut olan özelliğin önümüzdeki günlerde farklı bölge ve ülkelere yayılacağı söyleniyor. Özelliği bir blog gönderisinde duyuran Discord, sohbetleri daha eğlenceli hale getirmek istiyor ve bunun için yeni özellik etkinleştirilecek. Büyük bir heyecanla duyuruldu.

Şu anda bilgisayar ve iOS kullanıcıları için (Kanada'da) sunulan ücretli çıkartma paketi, kısa sürede Android kullanıcıları için gelecek. Çıkartma paketleri şu anda 1 buçuk ila 3 dolar arasında değişiyor. Ayrıca, diğer ülkelerdeki fiyatlandırma detayları henüz net değil.

Bunlara da Göz Atın

Amiral gemisi katili Redmi K40 için çıkış tarihi

Xiaomi çatısı altındaki şirketlerden biri olan Redmi, Snapdragon 888 işlemcili telefonu için resmi bir açıklama yaptı. Firma, fiyatı ile dikkatleri üzerine çekecek olan Redmi K40 için çıkış tarihi verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir