Muharrem İnce, PS5 Türkiye Fiyatı Hakkında Açıklama Yaptı

Eski cumhurbaşkanı adayı İnce Muharrem PS5 Türkiye, açıklanan fiyatlara uzun bir aradan sonra tepki gösterdi. Yeni konsol fiyatının 8299 TL olan yüksek vergisine dikkat çeken İnce, konsolun yurt dışına çıkıp daha ucuz tatil yapabileceğini söyledi.

Sony geçtiğimiz günlerde yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5'i tanıttı. Yurtdışında uygun fiyata satışa sunulan konsolların ülkemizde nasıl satışa sunulacağı uzun süredir merak ediliyordu. Sony nihayet uzun süredir merak edilen PS5 Türkiye fiyatlarını açıkladı. Konsolun 8.299 TL fiyat etiketi ile “disk sürücü” versiyonunu sunacağını duyuran Sony, daha uygun fiyatlı Digital Edition'ın fiyatını henüz açıklamadı. Türkiye 2021'de konsol pazarının dijital versiyonuna girecek ve fiyatın da bu çıkışa ileriki bir tarihte açıklanması bekleniyor. Oyun tutkunlarının uzun süredir beklediği PS5 fiyatının açıklanmasının ardından birçok isimden açıklamalar geldi. Bunlardan biri Muharrem İnce idi. İnce'nin PlayStation 5 fiyatlarına tepki verdiği tweet'te; "PlayStation 5 Türkiye fiyatı 8299 sterlin olarak nitelendirildi. Yarısından fazlası vergidir. Bir PlayStation 5 satın almak için 2 kişi Bulgaristan'a gider, 4 günlük tatile gidip ikinci kolu ve FIFA 2021'i satın alır. bu fiyat. Bu gençler sizden ne çekiyor? "ifadelerini kullandı.

Bunlara da Göz Atın

Signal 24 saatlik kesintinin ardından geri döndü

Whatsapp'ın gizlilik politikalarındaki değişiklikle popüler hale gelen şifreli mesajlaşma uygulaması Signal, bir günlük kesintinin ardından tekrar faaliyete geçti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir