Steam’in Bir Sonraki Oyun Festivali Haziran’da Gerçekleşecek

Steam'in periyodik oyun festivali etkinlikleri için bir sonraki tarih açıklandı. Festival haziran ayında bir kez daha oyuncuların karşısına çıkacak.

Son yıllarda oyun piyasasında rekabet her geçen gün artmaktadır. Firmalar ayrıca oyuncuları çekmek ve müşterilerini platformlarında tutmak için çeşitli etkinlikler düzenler. Steam ayrıca oyuncular için oyun festivalleri düzenlemektedir. Platformun bir sonraki oyun festivali etkinliği açıklandı. İnternetteki söylentilere göre bir sonraki Steam Oyun Festivali 16-22 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Oyuncular bu süre zarfında yine çeşitli indirimlerden yararlanabilecekler.

Demolar ve etkinlikler geri dönecek

Önceki oyun festivallerine baktığımızda, yaz etkinliğinden neler bekleyebileceğimiz konusunda bir fikir edinebiliriz. 16-22 Haziran tarihleri arasında pek çok oyunun demosunu oynayabileceğiz, canlı yayınlarını ve geliştirici sohbetlerini izleyebileceğiz.

Bu ayın başlarında Steam Oyun Festivali düzenlendi. O etkinlikte 500'den fazla oyunun demolarına da erişildi. Etkinlik sırasında bu demoları oynatmak mümkündü.

Bunlara da Göz Atın

Ubisoft, 89 TL Değerindeki Trials Rising’i Ücretsiz Yaptı

Ubisoft, 2021'e girmeye hazırlanırken her gün yeni bir oyun veya DLC veriyor. Bugünün bedava oyunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.