Ubisoft, 89 TL Değerindeki Trials Rising’i Ücretsiz Yaptı

Ubisoft, 2021'e girmeye hazırlanırken her gün yeni bir oyun veya DLC veriyor. Bugünün bedava oyunu olan 89 TL değerindeki Trials Rising, oyunu nasıl alacağınızı anlatıyoruz.

Oyun hizmet platformları arasındaki rekabet son yıllarda yoğunlaşıyor. Büyük firmaların çoğu, rakiplerinin arasından sıyrılmak ve kazançlarını artırmak için kendi platformlarını sundu. Bu platformlarda sık sık ücretsiz oyunlar var. Ubisoft ayrıca çevrimiçi oyun platformu Ubisoft Connect'te Happy Holidays adlı bir kampanya başlattı. Bu kampanyada firma her gün yeni bir oyunu ücretsiz sunuyor. 17 Aralık'ta verilen ücretsiz oyun 89,00 TL değerindeki Trials Rising oldu.

Denemeler Oyunu Nasıl Yükseltir?

Trials Rising oyununda neler yaptığımızı çok basit anlatacak olursak, oradan motosikletin tepesine atlıyoruz. Tabii oyun aslında bununla da sınırlı değil. Dünyadaki ikonik mekanlarda yarış kazanmaya çalışıyoruz.

Bunlara da Göz Atın

Activision Blizzard Call of Duty modelini genişletiyor

Call of Duty serisinin yapımcısı Activision Blizzard, serinin başarısını bir modele dönüştürmek ve diğer oyunlara da uygulamak istiyor. Böylece şirket, gelirini kalıcı kılmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir