Telegram’ın Windows 10 Uygulaması Güncellendi: İşte 3 Özellik

Telegram'ın Windows 10 için mevcut uygulaması güncellendi. Güncelleme ile birlikte kullanıcılar 3 özelliği kullanabildiler. Bu özellikler arasında raporlama, ses seviyesini ayarlama ve grupları ve arama geçmişini temizleme bulunur.

WhatsApp'ın Mayıs ayında yürürlüğe girecek yeni kullanım şartları ve gizlilik ilkeleri nedeniyle tartışmaya açılmasının ardından itibarına eklenen Telegram, masaüstü sürümünü güncelledi. Güncelleme ile birlikte kullanıcılara masaüstü sürümde akıllı telefonlarından yapabilecekleri bazı işlemleri yapma fırsatı verildi. Kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan yeni özellikler, masaüstünde Telegram kullanan tüketicilerin işini kolaylaştıracak türdendir.

Telegram'ın Windows 10'daki uygulaması için tanıtılan yeni özellikler üç ana başlık altında geliyor. Bu bağlamda, kullanıcılar daha iyi bir gizlilik seçeneğine, daha iyi bir sesli konuşmaya ve masaüstü sürümünü kullanırken kullanıcıları bildirme olanağına sahip olacak. Bu özellikler neler? Ek olarak, kullanıcılar sesli arama yaparken karşı tarafın ses seviyesini manuel olarak ayarlayabilecekler. Böylece, sesli aramalar Windows 10'da daha iyi hale gelecektir. Son olarak, kullanıcılar sahte grupları, kanalları veya kullanıcıları doğrudan bildirebilecek.

Bunlara da Göz Atın

Windows 7 ve 8.1 kullanıcılarına Windows 10 müjdesi

Microsoft'un kısa süre önce desteği sonlandırdığı Windows 7 ve Windows 8.1 sürümleri kullanıcıları için iyi haber. Yaklaşık 5 yıl önce süresi dolan Windows 10, ücretsiz yükseltme için hala kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir