XPG’den Yüksek Hızlı PCIe 4.0 SSD: GAMMIX S70

Adata'nın bir yan kuruluşu olan XPG, daha önce S50 ailesi ile M.2 NVMe SSD pazarındaki yerini alıyordu. Ardından yakın zamanda piyasaya sürülen S50 Lite serisi ile daha düşük hızlar sunan ve daha bütçe odaklı kullanıcıları hedeflediler. Şimdi, XPG GAMMIX S70 SSD'ler resmi olarak duyuruldu. S70'in piyasaya sürülmesiyle birlikte XPG, çeşitli bütçe noktaları için PCIe SSD portföyünü genişletti.

PCIe 4.0 arayüzü ve NVMe 1.4 protokolünü kullanan sürücüler, 7400 MB / s sıralı yazma ve 6400 MB s sıralı yazma hızları vaat ediyor. Elbette bu seviyelerde yüksek hızlarda çalışan SSD'lerin aşırı ısınma riski vardır. Bu bağlamda, XPG'nin tescilli CoolArmor pasif soğutma tasarımı S70 serisi ile birlikte kullanılmaktadır. Alüminyum ısı dağıtıcı, sıcaklıkları% 30'a kadar düşürebilen etkili ısı dağıtımı sağlar. GAMMIX S70, yüksek performans sağlamak için Dinamik SLC Önbelleğe Alma ve DRAM Önbellek Arabelleği teknolojilerini de kullanır. Ek olarak, veri aktarımını düzeltmek, kapsamlı veri hatası tespiti ve hataların düzeltilmesi için LPDC hata düzeltme teknolojisi dahil edilmiştir.

Kapasite olarak 1 TB ve 2 TB seçenekleri bulunurken, XPG 5 yıllık garanti desteği sağlar.

Yeni nesil GAMMIX S70 serisi, PCIe 4.0 standardını kullanırken 7400 MB / s sıralı okuma ve 6400 MB / s sıralı yazma hızlarına ulaşabilir.

Bunlara da Göz Atın

Ryzen 5000 İşlemciler ve Zen 3 Mimarisi Hakkında Her Şey

Yeni nesil Ryzen 5000 masaüstü işlemcilerin özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. AMD, uzun süredir devam eden söylentiler ve bekleyiş ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir