Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 22 Eylül

Bu hafta en iyi 20 TL oyun listesi ile sizlerleyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Steam'deki indirimler neticesinde dikkat çekmeyi başaran oyunları bir araya getirdik. Yeni oyun satın almayı düşünen oyuncuların kullanabileceği bir liste olan bu haftanın listesi, 20 TL'nin altındaki oyunlar kategorisinde çok tercih eden oyunları içeriyor. Kitaplığındaki oyun sayısını artırmak isteyen oyuncular, Steam'in 20 TL'nin altındaki oyun indirimlerini tercih ediyor.

Listedeki oyunların indirimleri incelendiğinde ise yüzde 30 ile yüzde 80 arasında olduğu görülüyor. Listede yer alan oyunlarla ilgili temel bilgiler de başlıklarının altında yer almaktadır. Böylece oyunların ne kadar indirim aldığını inceleyebilirsiniz. Ayrıca oyunların ne kadar süre satışta kalacağına dair bilgiler de var.
14 Eylül oyunları
Bu haftanın en iyi 20 TL altı maçları
Listemize baktığımızda oyunların aksiyon, macera, yarış, simülasyon, korku ve RP olduğu görülüyor. Günümüzde oyun fiyatlarının yüksek olduğu göz önüne alındığında listedeki oyunların oldukça uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle yeni oyun satın almak isteyen oyuncular bu oyunları tercih edebilir. Oyunların mağaza sayfalarına da başlık altından ulaşabilirsiniz. Listemize şimdi başlayalım.
DuckTales:Remastered

20 TL'nin altındaki en iyi oyunlar listesine yeni bir oyunla başlıyoruz. DuckTales:Normal satış fiyatı 41 TL olan Remastered, yüzde 75 indirim aldı. İndirimle 10.25 TL'ye mal olan oyun, 24 Eylül'e kadar bu fiyata alıcı bulacak. Steam üzerinden yapılan incelemelerde oyun "çok olumlu" yorumlar aldı. Ducktales:8 bitlik oyunun grafiğini yeniden çizerek geliştirilen Remastered, birçok oyuncu için nostalji anlamına geliyor. Çizgi filmdeki çizimler ve seslerden yola çıkılarak geliştirilen oyun Varyemez Amca ve ailesi hakkındadır.
RDS – Resmi Drift Video Oyunu

Yarış oyunlarını sevenler için öne çıkan RDS – The Offical Drift Videogame, 28 TL olan normal satış fiyatından yüzde 45 indirim aldı. Bu indirim sayesinde 15,40 TL'lik oyun 3 Ekim'e kadar bu fiyata sahip olacak. Oyunun Steam üzerinden yapılan incelemelerde "çoğunlukla olumlu" yorumları var. Adından da anlaşılacağı gibi oyun "drift" üzerine kurulu. Çok güçlü arabalarla drift yapmak, farklı oyuncular birbirleriyle yarışırken daha heyecanlı hale geliyor.
Pacify

Pacifiy 20 TL'nin altındaki en iyi oyunlar listesinde ikinci sırada geldi. Korku ve macera oyunu olarak kendini gösteren Pacify, 10,50 TL olan normal satış fiyatından yüzde 30 indirim aldı. Bu indirimle 7.35 TL olan oyun, 28 Eylül'e kadar indirimli bir fiyata oyuncularla buluşacak. Steam üzerinden yapılan yorumlarda oyun "çok olumlu" yorumlar aldı. Macera ve dehşet dolu bir mekana konu olan oyun, "Supernatural Event Helpers Corporation" adlı şirkette çalışmaya başlayan karakteri konu alıyor. Bu karakterin görevi korku mekanlarına gidip araştırma yapmaktır.
Kuzeyin Ruhu

Kendini başka bir macera oyunu olarak gösteren Spirit of the North, 32 TL olan normal satış fiyatından yüzde 40 indirim aldı. Bu indirim ile 19.20 TL olan oyun 28 Eylül'e kadar bu fiyattan oyuncularla buluşacak. Steam üzerinden oyuncuların yaptığı incelemelerde oyun "çok olumlu" yorumlar aldı.

Üçüncü şahıs olarak kabul edilen oyun bir tilkinin hayatını konu alıyor. İzlanda'da geçen hikaye, etrafta keşifler yapan bir tilkiye odaklanıyor. Ancak karşılaşılan mistik gelişmeler de hikayeyi daha da meraklandırıyor.
Bus Driver Simulator

En iyi 20 TL'lik oyunlar listesinde simülasyon oyunudur. Normal satış fiyatı 49 TL olan Bus Driver Simulator yüzde 70 indirim aldı. Bu indirim ile 14.70 TL'ye mal olan oyun, 28 Eylül'e kadar bu fiyattan oyuncularla buluşacak. Steam üzerinden yapılan incelemelerde oyun "karışık" yorumlar aldı. Oyunda otobüs şoförü olarak yolculara hizmet etmeli ve para kazanmalısınız. Şehirde ve bazen de kırsal kesimde olacak sürüş sırasında dikkate alınması gereken birçok faktör vardır.
Savaş Avcıları:Nightwar

Bu haftaki Steam 20 TL altındaki son maça geldik. Savaş Avcıları:Normal satış fiyatı 49 TL olan Nightwar yüzde 80 indirim aldı. Bu indirim ile 9,80 TL'ye mal olan oyun 28 Eylül'e kadar bu fiyattan kullanıcılarla buluşacak. Oyun, oyuncuların incelemelerinde "çok olumlu" yorumlar aldı. Konsol oyunlarına dayalı olarak geliştirilen oyun, RP türünde de dikkat çekiyor. Sıra tabanlı savaş ve keşif özelliklerini içeren oyunda, tuzaklara ve bulmacalara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Bu, bu haftaki listemizdi. Listede hangi oyunu satın almayı düşünürdünüz?

Bunlara da Göz Atın

Amiral gemisi katili Redmi K40 için çıkış tarihi

Xiaomi çatısı altındaki şirketlerden biri olan Redmi, Snapdragon 888 işlemcili telefonu için resmi bir açıklama yaptı. Firma, fiyatı ile dikkatleri üzerine çekecek olan Redmi K40 için çıkış tarihi verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.