Ulaştırma Bakanı: Benzinli araçlar giremeyecek!

restorandunyasi.com ailesi olarak gelecekte akıllı ulaşım olarak Türkiye'yi bekleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na sorduk. Teknolojiyi ulaşım ile birleştirerek gelecekte çok daha farklı yapıların ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Akıllı ulaşımda Türkiye'yi neyi bekliyorsunuz?
79 pound A101'den fazla PowerBank aldık!
Akıllı ulaşımda Türkiye'yi neyi bekliyorsunuz?
Teknoloji ve taşımacılığı birleştiren, akıllı taşımacılığın geleceği konusunda Türkiye'de neler olacağını öğrenmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız videolara göz atmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz akıllı ulaşımda ileride neler olabileceğini anlattığımız video ile sizleri baş başa bırakalım.

Videoda da görebileceğiniz gibi, gelecekte ulaşım ve teknoloji birleşerek farklı noktalara taşınacak ve böylece akıllı ulaşım sağlanacaktır. ortaya çıkacak. Elbette un için çok büyük ve özenli çalışmalar yapılması gerekiyor. Akıllı ulaşımın yanı sıra karayollarında 208 adet olay tespit kamerası bulunuyor. Hepsi ve Akıllı Ulaşım Sistemleri Strateji Belgesi ve Eylem Planı Belgesinde duyuruldu. Türkiye'nin akıllı ulaşımında

Gelecekte ne yapacağına dair ne düşünüyorsun? Görüş ve fikirlerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Amiral gemisi katili Redmi K40 için çıkış tarihi

Xiaomi çatısı altındaki şirketlerden biri olan Redmi, Snapdragon 888 işlemcili telefonu için resmi bir açıklama yaptı. Firma, fiyatı ile dikkatleri üzerine çekecek olan Redmi K40 için çıkış tarihi verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir