Yeni Instagram rekoru kırıldı: Jennifer Aniston geçildi!

Instagram, milyonlarca aktif üyesi olan devasa bir medya platformudur. Dünyaca ünlü kişiler platformda rekor kırabilir. Bildiğiniz gibi bir süre önce Instagram hesabı açan Jennifer Aniston, açtıktan sonra çok hızlı bir şekilde takipçi kazandı ve rekor kırdı. Şimdi rekorunu kıran bir isim var:Sör David Attenborough. İngiliz yayıncı ve doğa bilimci Sir David Attenborough, tam 4 saat 44 dakikada 1 milyon takipçi aşmayı başardı.

Daha önce ünlü oyuncu Jennifer Aniston 5 saat 16 dakikada 1 milyon takipçiyi geçerek rekor kırdı.
Telefonlar Instagram güvenlik açığı nedeniyle tehlikede!
Yeni Instagram kaydı Sir David Attenborough hesabından geldi
Doğa belgesellerinde sesiyle tanınan ve gezegeni kurtarma çabalarıyla tanınan Attenborough, daha fazla insana çevrecilik aşılamak için Instagram'a katıldığını duyurdu. Yaptığı ilk gönderi yaklaşık 17 milyon görüntülemeydi ve artmaya devam ediyor.

Hesabın şu an itibariyle 4 buçuk milyon takipçisi var.

Attenborough'nun ilk gönderisinde son 60 yıldır televizyonda ve radyoda yer aldığını ancak Instagram'da ilk kez bu hesapla doğa hakkında paylaşımda bulunacağını aktarıyor. Yeni iletişim yöntemini keşfettiğini söyleyen ünlü doğa bilimci, dünyanın küresel ısınma gibi çevre sorunları ile başının dertte olduğunu söylüyor.

& nbsp;

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

& nbsp;
David Attenborough, gezegenimizin vahşi yerlerini keşfederek ve yaşayan dünyayı tüm çeşitliliği ve harikasıyla belgeleyerek bir ömür boyu seyahat etti. Sebep olunan hasara da tanık oldu. Gezegenimizi kurtarmak artık bir iletişim sorunudur. Ne yapacağımızı biliyoruz, sadece iradeye ihtiyacımız var. Bu yüzden bu mesajı Instagram'da paylaşmak istiyoruz. Çünkü umut vardır ve birlikte değişime ilham verebiliriz. Sosyal medya David'in olağan yaşam alanı değildir, bu nedenle bu gönderideki gibi yalnızca Instagram için mesajlar kaydederken, bu hesabın yönetilmesine yardımcı oluyoruz. Merak ediyorsanız, 'biz' Jonnie ve Colin'iz ve David ile Gezegenimizdeki Bir Yaşam'da çalıştık. Bu nedenle, özellikle bu hesap için kaydettiği mesajları paylaşmanın yanı sıra, bazı özel klipler ve sahne arkası içerikleri de yayınlayacağız. Bizi izlemeye devam edin.
Gezegenimizde Bir Yaşam (@davidattenborough) yayını (24 Eyl, 2020, 2:00 am PDT)

Aynı anda milyonlarca insana ulaşan sosyal medya yapısını kullanmak isteyen Attenborough, Instagram'da yer alıyor. Videolar paylaşarak çevreye dikkat çekmek isteyen 94 yaşındaki Attenborough, yerine Jonnie ve Colin adlı ekibi tarafından yönetiliyor. Guinness Records, yeni Instagram rekorunun Sir David Attenborough tarafından kırıldığını unutmuyor. Sosyal medyada Attenborough'nun en hızlı milyon takipçi rekorunu kırdığını duyurdu ve "Tebrikler Sir David" yazdı.

Bunlara da Göz Atın

Samsung, Canavar Gibi Bataryası Olan Yeni Telefonu Galaxy F62’yi Duyurdu

Samsung, Galaxy F62 adlı yeni telefonunu duyurdu. Galaxy Note 10 işlemcisinden güç alan cihaz, RAM'i, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir