21. ÖDTÜ Yönetim ve Mühendislik Günleri, 26 Şubat’ta Başlıyor

26-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek 21. ÖDTÜ Yönetim ve Mühendislik Günleri için geri sayım başladı. etkinlikler online olarak yapılacak, Türkiye'nin her yerinden katılımcılara açık olacak.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Verimlilik Topluluğu tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek olan Yönetim ve Mühendislik Günleri, bilgi aktarımını sağlamak için öğrencileri ve başarılı şirketleri ve yetkin konuşmacıları bir araya getirmeyi hedefliyor.

Seminerler, paneller ve Katılımcıların sohbetlerden en üst düzeyde faydalanması ve lider konuşmacıların deneyim aktarımı ile genç mühendis ve yönetici adaylarına eşsiz bir kişisel gelişim fırsatı sunması hedeflenmektedir. Kendine özgü ve ev sahipliği yaptığı konuşmacılar ve işbirliği yaptığı şirketler tarafından desteklenerek kapılarını ulusal düzeyde katılımcılara açmaktadır. Devam eden salgın nedeniyle bu yıl online olarak düzenlenecek 21. Yönetim ve Mühendislik Günleri 26-27-28 Şubat tarihlerinde kapılarını katılımcılara açacak. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için ymg.odtuvt.org.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir