Yapay Zeka Uzmanlarını Bir Araya Getiren CAMPUS 4.0 Etkinliği 3 Mart’ta Başlıyor

Yapay Zeka ve Endüstri 4.0 teknolojileri, Hacettepe Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu ve Akademi 4.0 işbirliği ile düzenlenen KAMPÜS 4.0 online etkinliğinde tartışılacak. 3 gün 9 seans sürecek olan etkinlik YouTube'dan canlı olarak izlenebiliyor.

Hacettepe Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu, yapay zeka ve bilişim sektörünün ilgi ve talep alanlarının içeriklerini öğrencilerin eğitim ve kariyer yaşamlarıyla harmanlamayı hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda eğitimler, etkinlikler, söyleşiler, yarışmalar ve grup etkinlikleri düzenleyerek öğrencilerin hedefledikleri yerlere gelişlerinde büyük katkılar sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu yıl aynı hedef doğrultusunda ilerleyen topluluk, pandemi nedeniyle faaliyetlerini online olarak düzenliyor. İlgi duyan herkes önümüzdeki günlerde 3 gün sürecek oturumları Hacettepe Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu YouTube kanalından canlı olarak takip edebilecek. AIoT ve Edge Computing Yapay Zeka Otonom Araçlar ve Üretimde Yapay Zeka Üretimde Yapay Zeka Akıllı Hareketlilik ve Yapay Zeka Yapay Zeka ve İstatistik Yeni Başlayanlar İçin Yapay Zeka ve İstatistik Önerileri Veri Bilimi, Yol Haritası ve Kaynaklar Sunulan Yapay Zeka ve Doğal Dil İşleme Alanları Yapay İstihbarat ve Ceza Hukuku

Yapay zekanın pek çok alanda kullanılacağı etkinlikte Yunus Altunbıçak, Can Altıgül, Burak Uyan, Umut Genç, Uğur Canbaz, Emre Er, Cemile Yıldızçakar, Mert Çobanov, Tanel Temel ve Zafer İçer gibi birçok değerli isim ağırlanacak. incelenecek. 3-4-5 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan CAMPUS 4.0 etkinliğinin canlı yayınlanacağı YouTube hesabına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir