Buraların kralı neden Samsung?

restorandunyasi.com ailesi olarak bu videoda şimdiye kadar yayınlanan tüm Galaxy Note modellerini karşılaştırdık. Note 1 yani N7000 ile başlayan yolculuk Note 20 ile devam ederken, nasıl geliştiğini ve ne gibi yenilikler getirdiğini sizlere anlattık. Akıllı telefonlar dünyasında özel bir yer edinen Samsung Galaxy Note ailesinin evrimini ve bu noktalara nasıl ulaştığını anlatan video yayında!
Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar
Tüm Samsung Galaxy Note modellerini karşılaştırdık!
Dilerseniz daha fazla uzatmadan Galaxy Note modellerinin gelişimini anlattığımız video ile sizleri baş başa bırakalım. İyi eğlenceler …

Geniş ekranı, fotoğraf ve video kalitesi, bataryası ve S-Pen'i ile akıllı telefon dünyasının seyrini değiştiren Samsung Galaxy Note ailesi altında piyasaya sürülen tüm telefon modellerini karşılaştırdık. Her yeni modelle hayatımıza farklı özellikler katmayı başaran Note ailesi, 2011 yılından bu yana akıllı telefon dünyasında kalemi olan tek telefon olarak öne çıkıyor.
Samsung Galaxy Note
Önce Note serisinden biraz bahsedelim. Piyasaya sürülen ilk Samsung Galaxy Note modeli olan N7000, 2011 yılında piyasaya sürüldü. Lansmanı ile birlikte pazarda kalemi bu şekilde kullanan ilk akıllı telefon modellerinden biri olmayı başardı. Yeni bir mobil cihaz kategorisi olan phablet ortaya çıktı. İlk versiyonda bulunan S Pen; Kalem, kurşun kalem, fırça ve vurgulayıcı görevi görebilir. Ayrıca, kullanıcıların işleri daha hızlı halletmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış birçok kısayolun erken aşamalarına da sahipti. Note 1, 5.3 inç 800 x 1280 piksel Süper AMOLED ekrana sahipti ve 1 GB RAM, 2500 mAH pil 8 MP ana, 2 MP ön kamera sunuyordu.
Samsung Galaxy Note 2
Ertesi yıl piyasaya sürülen Galaxy Note 2 daha ergonomik. Bir ucu tutuş için düzleştirilmiş yeniden tasarlanmış bir S Pen vardı. İlk modelden sonra ikinci modelde göze çarpan gelişme, basınç duyarlılığı oldu. Önceki versiyon 256 barlık bir basınç hassasiyetini desteklerken, yeni model 1.024 bar'a kadar veya dört kat daha yüksek bir basınç hassasiyetini destekliyordu. Bu iyileştirme, kullanıcıların daha hassas ve doğal bir yazma deneyimi yaşamasını sağladı. Bu model, 720 x 1280 piksel çözünürlük sunan 5.5 inçlik bir Super AMOLED ekrana ev sahipliği yaparken, 8 MP ana, 1.9 MP ön kamera, 2 GB RAM ve 3100 mAh pil ile birlikte geldi.
Samsung Galaxy Note 4
Modellerle birlikte ekran, pil ve kalem performansı yükselmeye devam etti. Note 4 ile gelen yeni özellikler sayesinde Note serisi, Note 20'ye dönüşerek farklı bir yolculuğun kapılarını araladı. Note 4 ile S-Pen daha yetenekli hale geldi. Samsung, basınç hassasiyetini 1.024'ten 2.048'e çıkararak başladı. 5.7 inçlik 1440 x 2560p Super AMOLED ekran, 3 GB RAM, 3220 mAh batarya, 16 MP arka, 3.7 MP ön kameranın yanı sıra bizleri ilk kez bir Note modelinde parmak izi okuyucusu bulunuyor.
Samsung Galaxy Note 9
Bluetooth Düşük Enerji (BLE) teknolojisinin eklenmesi, Note9'daki S Pen'in örneğin düğmeyi deklanşör düğmesi olarak kullanarak uzaktan grup fotoğrafları çekmek ve sunumlarda slaytları uzaktan kontrol etmek için kullanılabileceği anlamına geliyordu. Tabii bunun yanında çok daha güçlü işlemci, kamera, RAM ve pil performansı da kullanıcılara sunuldu. Galaxy Note 9, 6,4 inç 1440 x 2960p Süper AMOLED ekrana, 6 ve 8 GB RAM, 4000 mAh pil, 12 MP geniş açı ve 12 MP telefoto lense sahipti.
Samsung Galaxy Note 10
Kullanıcı, S Pen'in düğmesine bir kez basar Bu sezgisel eylemleri, kameraları ve çekim modlarını değiştirmek, bir çerçeveyi yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak ve özelleştirilebilir hareketlerle çeşitli yararlı işlevleri gerçekleştirmek için kullanabilir. Akıllı telefon ayrıca, el yazısını anında metne dönüştürme ve çeşitli formatlarda dışa aktarma gibi birçok yeni özellik aldı. Tüm bunlara ek olarak 6,3 inç 1080 x 2280p Dinamik AMOLED ekran, 8 GB RAM, 3500 mAh pil ve 12 MP geniş açı, 12 MP telefoto ve 16 MP ultra geniş açılı lensler eklendi.
Samsung Galaxy Note 20
Daha doğru koordinat tahminine izin verme Mümkün olan en gerçekçi el yazısı ve çizim deneyimini sağlamak için yapay zeka teknolojisi, gelişmiş jiroskop sensörü ve ivmeölçer gibi bir dizi geliştirme bir araya getirildi. Bu deneyimler, yeni S Pen'in büyük ölçüde azaltılmış gecikme süresiyle pekiştirildi. S-Pen dışında 6.7 inç 1080 x 2400p Süper AMOLED ekran, 8 GB RAM, 4300 mAh pil, 12 MP geniş açı, 64 MP telefoto ve 12 MP ultra geniş açılı lense sahipti.

Bunlara da Göz Atın

İddialara Göre iPhone 13, 1 TB Depolama Alanı Seçeneğiyle Gelecek

Özel yatırım firması Wedbush, Apple'ın iPhone 13 ailesinde 1 TB'a kadar depolama alanı sunacağını duyurdu. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir