Mitsubishi Outlander PHEV, Dünyada Bir İlki Gerçekleştirdi

Mitsubishi'nin hibrit elektrikli crossover modeli Mitsubishi Outlander PHEV, Rebelle Rallisini tamamlayan ilk elektrikli crossover. Hibrit yapısı nedeniyle off-road için pek uygun olmasa da Outlander PHEV'in bu mücadeleyi tamamlaması, dayanıklılığını ve güvenilirliğini kanıtladı.

Mitsubishi Motors North America (MMNA) kısa süre önce 2020 Rebelle Rally'de kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Team Record the Journey (RTJ) ile işbirliği yaptığını duyurdu. Bu yılki Rebelle Rally, ABD'deki tamamen kadınlardan oluşan ilk off-road ralliydi ve 48 eyalette türünün en uzun rallisi olarak biliniyor. başardı. Yakın zamanda yayınlanan bir videoda, Record the Journey'in kurucusu ve ekibin yardımcı pilotu Çavuş Rachael Ridenour ve Baş Çavuş Kristie Levy, Kaliforniya'da başlayıp San Diego'da sona eren destansı yolculukta karşılaştıkları zorlukları anlatıyor. Outlander PHEV ralliyi tamamlayan ilk elektrikli crossover oldu:

Mitsubishi Outlander PHEV, Rally X-Cross'ta Kia Telluride ve Ford Bronco Sport'tan sonra 1034 puanla üçüncü oldu. Hibrit elektrik yapısı nedeniyle dayanıklılığa dayalı bu tür yarışlar için pek uygun olmamakla birlikte Outlander PHEV'in etkinliği başarıyla tamamlaması, yeteneklerinin ve güvenilirliğinin bir kanıtı diyebiliriz.

Modern GPS teknolojisi yerine pusula, haritalar ve rota kılavuzu gibi eski moda araçların kullanılmasına izin verildi. Ek olarak, Outlander PHEV ekibine pili yeniden şarj etmek için zaman tanıdı.

Bunlara da Göz Atın

Formula 1’de Sezonun Son Yarışı Tamamlandı: Verstappen Kazanırken Hamilton Şampiyon Oldu

Formula 1'deki 17 yarışın 2020 sezonu bugün düzenlenen Abu Dabi GP ile sona erdi. Red …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir