Piyasaya çıkacak PC oyunları: Ekim ve Kasım

Birçok oyuncu önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek PC oyunlarını dört gözle bekliyor. Özellikle birçok oyuncunun merakla beklediği iki dev var. Cyberpunk 2077 ve Assassin's Creed:Valhalla.
Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri açıklandı
İşte Ekim ve Kasım'da çıkacak PC oyunları

Drake Hollow:1 Ekim
Drake Hollow, battle royale modu yayınlanmadan önce Fortnite'a benziyor. Kendinizi savunmak ve The Feral adlı canavarlarla savaşmak için yapılar inşa edeceğiniz bir co-op oyunu.


Star Wars Filoları:2 Ekim
EA, TIE Fighters ile çarpışacağımız X-Wing ve Star Wars temalı bir simülasyon oyunu yayınlayacak. Hiç X-Wing ve TIE Fighter'ı uçurmayı hayal ettiyseniz, bu oyun tam size göre.


Baldur's Gate 3:6 Ekim (Erken Erişim)
Divinity:Original Sin After 2, geliştirici ekip Larian RPG tasarımını ve yeteneklerini yeni Baldur's Gate'e ödünç veriyor. Baldur's Gate 3 erken erişimde yayınlanacak ve oyunun sadece ilk bölümünü gösterecek.


Ben Öldüm:8 Ekim
Ölü bir müze küratörü oyunu hakkında bir bulmaca-macera. Sevimli bir adayı yanardağdan kurtarmak için hayalet güçlerimizi kullanıyoruz.


Second Extinction:13 Ekim (Erken Erişim)
The Hunter:Call of the Wild'a benziyor ama dev dinozorları avlamak yerine geyik.


Age of Empires 3 Definitive Edition:15 Ekim
Age of Empires serisinin en az popüler olan oyunu remaster versiyonu ile hayran kazanabilir. Sonuçta strateji oyunlarını seven çok büyük bir kitle var.


Amnezi Yeniden Doğuş:20 Ekim
Oyunun adı bir remaster veya remake versiyonu gibi görünse de aslında tamamen yeni bir Amnezi. oyun. Aynı zamanda bu yılın en korkunç oyunlarından biri.


Lego Star Wars:Skywalker Saga:27 Ekim
Lego oyunları her zaman eğlenceliydi. Dahası, bu oyun Star Wars'un 9 filminden olaylar içeriyor. Oyunu sadece bu nedenle oynamak isteyen oyuncular olabilir.


World of Warcraft Shadowlands:27 Ekim
World of Warcraft için yeni bir güncelleme olan WoW'un Gelen güncellemeleri genellikle kulağa büyük geliyor. Oyundan sıkılan hayranların çoğu, her büyük güncellemeden sonra oyuna geri dönüyor.


Watch Dogs Legion:29 Ekim
Ubisoft'un açık dünya hacker oyunu, ilk oyun GTA katili olarak adlandırıldı, ancak hiçbir zaman olmadı, oyun resmi olarak bir hata havuzuydu. Watch Dogs Legion, serideki en güncel oyun ama öldüğünüzde dirilmeyecek karakterlere sahip.


Karanlık Resimler Antolojisi:Küçük Umut:30 Ekim
Until Dawn 'Yeniden hayatta kalmaya çalıştığınız bir korku dramına benzer bir yapısı var. Grafikler ve karakter animasyonları etkileyici görünüyor.


Dirt 5:6 Kasım
Codemasters'ın en yeni arazi yarış oyunu. Dirt oyunları genellikle oldukça iyidir. Ayrıca beklendiği gibi şu dört unsuru da içerir:Çamur, Kar, Buz ve Kum.


Assassin's Creed:Valhalla:10 Kasım
Bir kısmı giderken, bir kısmı gidenlerin yerini almaya geldi. Oyun, Assassin's Creed:Origins'i anımsatıyordu. Yine de, Viking temalı bir Assassin's Creed oyununa kim hayır diyebilir?


Prodeus:10 Kasım
Quake'e ve grafiklerine benzer animasyonlara sahip hızlı tempolu nişancı. Bana ilk Doom oyununu hatırlattı. Hala eğlenceli olmaya devam ediyor.


Destiny 2:Beyond Light:10 Kasım
Destiny 2'nin bir sonraki genişlemesi olan Beyond Light, Stasis adı verilen yeni bir çekirdek güçtür. yeni görevler ve yeni ganimet yerleri getiriyor.


The Falconeer:10 Kasım
Bir şahinin sırtına bindiğiniz ve uçakla uçmak yerine it dalaşları yaptığınız ilginç ama güzel bir oyun.


Call of Duty:Soğuk Savaş:13 Kasım
Bir sonraki Call of Duty oyunu. Trabzon bölümünün tanıtım videosunda yayınlanması gönlümüzü çaldı. Yine çok sayıda aksiyon, güzel grafikler ve animasyonlar içeren bir oyun geliyor.


Yakuza:Bir Ejderha Gibi:13 Kasım
Japonya'da zaten piyasaya sürülen oyun PC için. Avrupa'da 13 Kasım'da yayınlanacak. Sıra tabanlı dövüş sistemine geçilen oyun, ana karakter Ichiban Kasuga ile Yokohoma'yı sallıyor.


Cyberpunk 2077:19 Kasım
CD Projekt Red'in Witcher 3'ten sonra geliştirdiği büyük RPG Cyberpunk 2077, Night City, birçok yan görev ve Keanu Reeves vaat ediyor. Cayberpunk 2077, Cayberpunk RED'den sonraki zaman çizelgesini anlatıyor.

Bunlara da Göz Atın

Amiral gemisi katili Redmi K40 için çıkış tarihi

Xiaomi çatısı altındaki şirketlerden biri olan Redmi, Snapdragon 888 işlemcili telefonu için resmi bir açıklama yaptı. Firma, fiyatı ile dikkatleri üzerine çekecek olan Redmi K40 için çıkış tarihi verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir