Oppo Inno Day 2020 etkinliğinde ne duyurulacak?

Oppo, 17 Kasım Salı günü Çin'de özel bir etkinlik düzenleyecek. Inno Day 2020 adlı bu etkinlikte üç yeni konsept ürün tanıtılacak.

İlk olarak 2019 yılında düzenlenen Oppo Inno Günü, şirketin geleceğin teknolojilerinin olanaklarını keşfederken öngörülerini paylaştığı bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. Geçen yıl 'akıllı bağlantı' fikrine odaklanan şirket, bu yıl ikincisi düzenlenecek etkinlikte 'deneyimin interneti'ne odaklandı. Oppo, akıllı bağlantının sadece temel olduğuna inanırken, geleceğin 'deneyimin interneti' olacağına inanıyor.

Hızlı şarj, 5G teknolojisi, görüntüleme ve yazılım optimizasyonunun yanı sıra akıllı saatler, 5G kurulumları (CPE) ve sanal gerçeklik gözlükleri üzerine çalışmalar, daha önce birçok teknolojinin tanıtıldığı Inno Day 2020'de bu yıl farklı konseptler sahne alacak.

Şirketin kurucusu ve CEO'su Tony Chen ve Oppo Başkan Yardımcısı ve Araştırma Enstitüsü Başkanı Levin Liu, şirketin önümüzdeki dönem için vizyonunu paylaşacak ve üç konsept ürünü açıklayacak. için etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Bunlara da Göz Atın

Kovid-19 ile ilgili bilgilendirici videolar işaret diliyle hazırlandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2020 yılında bilgi ve iletişim teknolojilerine kolay erişim konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.