Volkswagen, elektrikli ID.3’ün üstü açılır versiyonunu üretmeyi değerlendiriyor

Cabrio T-Roc Cabriolet gibi modellerle ürün gamını renklendirmeyi de ihmal etmeyen Volkswagen yönetimi, bu sefer tüketiciye farklı bir soru sordu:Elektrikli Volkswagen ID.3'e ne dersiniz?

Görünüşe göre Alman üretici Volkswagen ID.3 sona erdi. Pop-up versiyona çok sıcak bakıyor, ancak tüketicinin böyle bir araba hakkında ne düşündüğünü de merak ediyor. Çünkü hem markanın direktörü Ralf Brandstatter hem de grubun yöneticisi Herbert Diess projenin hala fikir aşamasında olduğunu belirtiyor. Gördüğünüz çizimler de ilk fikirlere göre oluşturulur. Elektrikli Volkswagen ID.3, şirketin Avrupa'daki satış rakamlarını çok fazla göstermesi gibi iddialarla gündeme gelse de oldukça popüler bir model. Ancak, "açık hava ile sessiz bir sürüş deneyimini birleştirmek" fikri için de mükemmel olabilir. Volkswagen ID.3, farklı batarya seçenekleriyle WLTP'ye göre 550 kilometreye kadar menzil sunuyor. Yukarıda bahsettiğimiz T-Roc Cabriolet şu anda Alman markasının tek convertible modeli. ID.3 Cabriolet ise hala fikir aşamasında olan bir projedir. Günün sonunda yönetim katının ne yapacağını göreceğiz.

Bunlara da Göz Atın

Elektrikli Peugeot e-Traveller’ın menzili yüzde 40 arttı

Fransız üreticinin elektrikli van modeli e-Traveler, 2021 model yılında daha büyük bir pil seçeneği aldı. Yeni batarya, menzil ve fiyatta artış getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir